Konum: Anasayfa Hakkımızda

Hakkımızda

Firmamız 2006 yılında beri özel dekor fuar stantları tasarım ve imalatı, isteğe bağlı proje çizimleri, sahne, podyum kurumu, mağaza, showroom, yalı, villa, yat dekorasyonu, tercüman, host ve hostes temini, catering hizmetleri, lansman ve kongre organizasyonları, her türlü temizlik işleri, ses ve ışık sistemleri kurulumu konularında siz sevgili müşterilerimize  anahtar teslim hizmet vermektedir.

Hizmet verdiğimiz alanlarda hızın, ayrıntıların ve zamanın önemli olduğunun bilincinde olarak, iş akış planlamalarımızda az zamanda şık, zarif, istekleri tam karşılayan ve ekonomik çözümlere önem verdik.

Projenizin birebir hayata geçirilmesinde ve tam zamanında teslim edilmesinde deneyimli ve konusunda uzman teknik kadromuzla hizmetinizdeyiz.

Yurtiçi ve yurtdışı fuarlarda, ihtiyaçlarınıza uygun, sizi yurt dışında en iyi şekilde temsil edecek şık, sağlam, güvenli, risksiz, ödediğiniz paranın tam karşılığı her türlü modüler ve ahşap özel fuar stant tasarım ve imalatı konusunda ise, yurt dışındaki ekiplerimiz her an hazır beklemektedirler.

Mest Mimarlık, fuar stant tasarım ve uygulama hizmetlerini, Türkiye’deki birçok fuar merkezinde olduğu gibi, Almanya, Suriye , İtalya, Dubai ve Fransa’nın önemli fuar merkezlerinde de birçok tasarım ve uygulamalar ile başarıyla neticelendirmiştir.

Tasarımlarımızın zamanında ve uygun bir şekilde oluşturulması, kurulum için gerekli olan stant malzemelerinin transfer edilmesi ve ekiplerimiz tarafından kurulum süreci profesyonelce yapılmaktadır.